Ga direct naar inhoud

SKB Legt uit: COPD

Nadenken over de toekomst bij COPD

date_range dinsdag 31 maart 2026

De informatieavond over COPD zit helaas vol. Wilt u op de hoogte blijven van een nieuwe datum? Schrijf u in voor de wachtlijst via het formulier onderaan deze pagina.

Op dinsdag 31 maart 2026 organiseert het Streekziekenhuis Koningin Beatrix (SKB) een informatiebijeenkomst over de longziekte COPD, onder de naam ‘SKB legt uit: Nadenken over de toekomst bij COPD’. De bijeenkomst vindt plaats in het personeelsrestaurant in het SKB in Winterswijk en duurt van 14.45 tot 16.30 uur. De zaal is open vanaf 14.30 uur en de entree is gratis. De informatiebijeenkomst is bedoeld voor mensen met COPD, hun naasten en andere belangstellenden. 

Programma
Longarts Lucie Masen en verpleegkundig specialist Lisette Drenthen leggen uit wat COPD betekent voor uw dagelijks leven. Zij vertellen wat u in de toekomst kunt verwachten en welke behandelingen er zijn. U krijgt ook simpele en praktische tips voor momenten waarop uw benauwdheid toeneemt. Tijdens de bijeenkomst kunt u al uw vragen stellen. 

Daarna vertelt Joke Wieggers, long- en palliatieve zorgverpleegkundige bij Sensire, welke zorg u thuis kunt krijgen. Zij bespreekt niet alleen lichamelijke klachten, maar ook hoe COPD invloed heeft op uw gevoelens en uw gedachten. Ook legt zij uit welke rol uw naasten kunnen spelen. Hoe blijft het leven zo prettig mogelijk, ook als COPD verder vordert? U krijgt handvatten waar u direct iets aan heeft.

Aanmelden

Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via het aanmeldformulier hieronder. 

 

Dit evenement is vol. U kunt zich helaas niet meer inschrijven.

Direct naar