Ga direct naar inhoud

Brandoefeningen in het SKB op 18 mei en 29 mei

Gepubliceerd op: 18 mei 2026

Hopelijk is het nooit nodig, maar in geval van brand willen we goed voorbereid zijn. Daarom oefenen wij regelmatig samen met de brandweer. Op maandagavond 18 mei en vrijdagochtend 29 mei vinden er brandoefeningen plaats in het SKB. Voor patiënten en bezoekers is het mogelijk zichtbaar. Dus mocht u iets in of om het SKB zien; het gaat hier om een oefening. De brandweer zet bordjes met “brandweeroefening” neer.

Maandagavond 18 mei van 19:45 tot 21:00 oefenen SKB-ers en de brandweer op de afdeling Radiologie. Tijdens de brandoefening komt de brandweer via de SEH of hoofdingang binnen. Om de oefening zo echt mogelijk te maken, gebruikt de brandweer oefenrook. 

Op vrijdagochtend 29 mei van 09:30 tot 12:00 vindt er op het Operatiecomplex een brandoefening plaats. Op deze ochtend staan geen operaties gepland. Natuurlijk blijft er voor spoedgevallen een operatiekamer beschikbaar.

Direct naar